Kosmetický kolagen KOMPLEX + tablety kyseliny hyaluronové

Vnitřní výživa pokožky. Kolagen KOMPLEX je hydrolyzovaná, vysoce účinná forma z čistého kolagenu typu I. a II. v tabletě. Tableta navíc obsahuje  vitamín C+minerály.

kosmeticky-kolagen-komplexKosmetický kolagen KOMPLEX  s tabletami s kyselinou hyaluronovou je určen především pro kosmetičky a pro profesiální péči.

Balení

  • 120 tablet Kolagenu KOMPLEX
  • 60 tablet s kyselinou hyaluronovou (HA)

2 měsíční kúra, doplněk stravy

Dávkování

Intenzivní kúra: Kolagen KOMPLEX 2x denně 2 tablety, Kyselina hyaluronová 2x denně 1 tabletu.

Běžná kúra: Kolagen KOMPLEX 2x denně 1 tableta , Kyselina hyaluronová 1x denně 1 tableta.

Maximální denní dávka je 6 tablet Kolagenu KOMPLEX. Tablety možno půlit a drtit.

Kolagen je nejdůležitější bílkovina lidského těla, součást všech vazivových a pojivových tkání. Aminokyseliny, kterých se v běžné stravě nedostává a kterých zdrojem je právě Kolagen KOMPLEX, * zpevňují pokožku a oddalují její stárnutí. * zlepšují pevnost nehtů a vlasů * jsou základní součástí zajišťující funkčnost kloubů. Kyselina hyaluronová nazývaná molekula mládí je přirozenou součástí pokožky. Pokožku hydratuje, redukuje vrásky, zajišťuje elasticitu. Urychluje hojení kůže a příznivě působí na růst vlasů a jejich regeneraci po barvení. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro zdravou funkci kůže. Přidané minerály doplňují optimální složení tablet pro kvalitní výživu vlasů, nehtů a pokožky.

Všechny kolagenové přípravky společnosti RosenPharma obsahují HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN, označovaný také jako KOLAGENNÍ PEPTIDY.

Hydrolyzovaný kolagen, je čistý nativní kolagen specificky enzymaticky štěpený kolagenózou, jehož výsledkem jsou pokaždé stejné řetězce označované jako kolagenní peptidy.

Výzkumy zjistili, že kolagenní peptidy zvyšují syntézu kolagenu typu II chondrocyty o 100 procent, to znamená, že již po 11 dnech podávání je biosyntéza kolagenu v těle dvojnásobná.

Čistý nativní kolagen takový vliv na biosyntézu kolagenu nemá. U něj se jedná se o svazek ze tří vláken, která podléhají v trávicím traktu nespecifickému štěpení, takže výsledkem jsou pokaždé jiné a různě dlouhé řetězce.

Objednejte 8 balení a jedno získáte jako dárek zdarma >> objednávka
AKCE 8+1

Složení, % DDD

Aktivní látky: hydrolyzovaný kolagen I. typu 1000 mg *, kyselina askorbová 50 mg (62 % DDD), hydrolyzovaný kolagen II. typu 0,4 mg *, zinek 10 mg (100 % DDD), křemík 1,5 mg *,selen 25 μg * v jedné tabletě. Kyselina hyaluronová 50 mg * v jedné tabletě.    

set pro kosmeticky top Pomocné látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý,talek, celulosa (protispékavé látky), hydrogenfosforečnan vápenatý, kroskarmelosa (plnidla).

% DDD (doporučená denní dávka) není stanovena (u kolagenu a kyseliny hyauluronové).       

Hmotnost 1 tablety: (+/-5 %): Kolagen KOMPLEX 1052 mg, HA 600 mg    

Balení: 180 tablet
    
6 kcal každá tableta

Upozornění

Není určeno dětem. Vhodné i pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v původním obalu při pokojové teplotě mimo sluneční záření. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody.

Pro registrované kosmetičky za velkoobchodní ceny.

Po registraci najdete zde: OBJEDNÁVKA ZA ZVÝHODNĚNOU CENU PRO REGISTROVANÉ KOSMETIČKY

Nemáte registraci? Pošlete žádost >>

Rychlá objednávka Kosmetického kolagenu KOMPLEX + HA tablety

Vyberte z 8 variant dle počtu objednaných kusů

AKCE 8+1: při objednávce 8 balení získáte jedno balení jako dárek zdarma

Jméno a přijmení(*)
Jméno a přijmení není zadáno!
Ulice a č.p.(*)
Není zadána ulice a č.p.!
Města(*)
Nezadali jste Město!
PSČ(*)
Není zadáno PSČ!
Telefon(*)
Není zadáno telefonní číslo!
E-mail(*)
Invalid email address.

Počet objednaných kusů
Neplatný vstup

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.